ALIŞVERİŞ BİLGİLERİ

Omoco.com üyeliğinizi oluşturduktan veya üye girişinizi yaptıktan sonra hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Dilerseniz ilgilendiğiniz marka veya ürünlerle ilgili arama yapabilir; beğendiğiniz ürünleri, renk ve boyut seçeneklerini işaretledikten sonra sepetinize ekleyebilir, teslimat ve ödeme bilgilerini doldurarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Siparişiniz onaylandığında sistemde kayıtlı olan e-mail hesabınıza bilgi e-maili gönderilir. Ayrıca, Üye Girişi yaparak Hesabım>Siparişlerim bölümünden de siparişinizle ilgili detayları takip edebilirsiniz.

Evet ! Tüm ürünlerimiz görseldekiyle aynıdır. El yapımı ürünler, ufak farklılıklar gösterebilir.

Siparişiniz tamamlandıktan sonra ürün ile birlikte e-arşiv faturası gönderilir.

TESLİMAT VE İADE

Tüm ürünlerimizin stokları haftalık olarak yenilenmektedir. Sipariş verdiğiniz ürün stoklarda bulunuyor ise 3-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Yoğun satış zamanlarında ise ürünün stoğunun olmaması ve yeniden üretilmesi durumunda 7-10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişlerinizin teslimatının daha uzun süreceği öngörüldüğü durumlarda tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır.

Siparişiniz onaylandığında sistemde kayıtlı olan e-mail hesabınıza bilgi e-maili gönderilir. Ayrıca, Üye Girişi yaparak Hesabım>Siparişlerim bölümünden de siparişinizle ilgili detayları takip edebilirsiniz.

Tamamlanan siparişleriniz içerisinde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Ancak, siparişinizin henüz kargoya teslim edilmemiş olması halinde  iptal talebini kolayca sağlayabilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş siparişlerde, ürün tarafınıza ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanarak tarafımıza iade gerçekleştirebilirsiniz.Özel imalat ürünler  bu duruma dahil edilemez.

Ürünlerinizi özenle paketleyip sizlere ulaştırılması için kargo firmalarına teslim etmekteyiz. Transfer aşamasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili  tutanak tutturulmalıdır. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması herhangi bir mesuliyet almamaktadır. Bu sebeple üründe hasar tespitinde bulunduğunuzda teslim almamanız gerekmektedir. Kabul edilmeyen ürünün, hasar tutanağı tarafınızdan bize ulaştırıldıktan sonra, sizlere en kısa süre içinde ürünün yenisini ulaştıracaktır.

ÖDEME BİLGİLERİ

Siparişlerinizin ödemesini Havale/EFT veya tüm bankalara ait kredi kartı ve banka kartlarıyla yapabilirsiniz.

Adresimize ulaşan iade ettiğiniz ürünlerin öncelikle iade prosedürlerine uygunluğu kontrol edilmektedir. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iade süreci 3 iş günü içerisinde başlatılır ve ilgili tutar 14 gün içerisinde hesabınıza aktarılır. İlgili tutarın hesabınıza aktarılması banka prosedürlerine bağlı olarak tamamlanır.

Henüz kapıda ödeme seçeneği ile sipariş alamamaktayız.

GÜVENLİK

Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 256 bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz direkt olarak bankaya iletilmektedir.

Üyelik kaydı ve alışveriş sırasında verdiğiniz kimlik bilgileriniz üyelik sözleşmesi uyarınca saklanmaktadır.